yuhuan sun z urządzeń grzewczych, yuhuan co., ltd. przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na sun copper products co., ltd. w 2004 roku, jest jednym z największych specjalistów w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji producenta ogrzewania temperatury, zawory, głównie do produkcji, różnorodność, zawory, zawory sterujące ciśnieniem wody i części grzejników.produkty są sprzedawane w niemczech, wielkiej brytanii i innych krajów europy.

poprzez system zarządzania jakością iso 14001, międzynarodowego środowiska międzynarodowego systemu certyfikacji i oznakowania ce unii europejskiej i certyfikacji produktów.teraz ma zawory termostatyczne do wykrywania guangpu instrumentu, z miedzi o wysokiej i niskiej temperaturze laboratorium badawczym, solnej. w przypadku zaawansowanych urządzeń.

firma "do osiągnięcia wysokiej jakości usług, w celu zdobycia rynku długoterminowej współpracy biznesowej, w dobrej wierze" dla użytkowników i podnoszenia jakości, dla użytkowników rozwiązań, bezpieczeństwa, ochrony środowiska, wygodne życie, bardziej energooszczędne i walki.